Parki przemysłowe w Stargardzie
Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii
To jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc dla biznesu i przemysłu na Pomorzu Zachodnim. Po kilku latach HTIP stał się jednym z najbardziej dynamicznych spotów poświęconych biznesowi i przemysłowi w województwie zachodniopomorskim. Nowa i kompleksowa infrastruktura, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przez cały proces inwestycyjny, doskonała kompleksowa obsługa, młoda, wykwalifikowana i dobrze wykształcona siła robocza – to wszystko gwarantuje powodzenie każdego projektu.
Jeśli Twoja inwestycja wymaga specjalnego traktowania, dynamicznego klimatu i ludzi, którzy potrafią pokonać wszystkie przeszkody na drodze – rozważ dołączenie do Parku Przemysłowego Wysokich Technologii w Stargardzie.
Zalety stargardzkiego PPNT
Skomunikowanie PPNT
W odległości zaledwie 5 kilometrów od Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii przebiega obwodnica Stargardu w ciągu drogi krajowej nr 10. Dzięki dwóm pasmom w obu kierunkach droga nr 10 zapewnia doskonała komunikację w kierunku zachodnim z portem w Szczecinie i za pośrednictwem autostrady A6 z zachodnią granicą Polski, natomiast w kierunku wschodnim w stronę Bydgoszczy z siecią dróg krajowych.
Co oferujemy inwestorom?
SARL Sp. z o.o. zapewnia sprawną i wszechstronną pomoc inwestorom oraz możliwość szybkiego sfinalizowania projektu. Służymy pomocą w każdym etapie inwestycji, od przygotowania poprzez realizację po sprawne funkcjonowanie. Pozwala to stworzyć atrakcyjne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Stargardu.
Parki przemysłowe w Stargardzie
Stargardzki Park Przemysłowy
Stargardzki Park Przemysłowy obejmuje powierzchnię około 150 ha i położony jest w północno-zachodniej części miasta. Obszar ten został przygotowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, na terenie SPP znajduje się aktualnie około 70 firm oraz biurowiec, w którym swoją siedzibę ma kolejne 55 firm. Inwestorzy reprezentują liczne branże produkcji i usług, m.in. logistyka, konstrukcje stalowe, produkcja wyrobów parafinowych, produkcja elementów grzejnych, produkcja akcesoriów i komponentów dla przemysłu samochodowego, automatyka.
Dużym wyróżnieniem dla SPP jest nagrodzenie tytułem „Grunt na medal w województwie zachodniopomorskim” terenu inwestycyjnego o powierzchni 6 ha, położonego przy ul. Przemysłowej, w III edycji ogólnopolskiego konkursu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Różnorodność branżowa firm zlokalizowanych w Stargardzkim Parku Przemysłowym przyczynia się do poszerzenia oferty rynku pracy o kolejne specjalności i kwalifikacje. Aktualnie w ofercie Stargardzkiego Parku Przemysłowego znajdują się dobrze skomunikowane, w pełni uzbrojone, podzielone na atrakcyjne działki, niezabudowane tereny inwestycyjne o łącznej powierzchni około 5 ha.
Skomunikowanie obszaru parku przemysłowego
Dużym atutem Stargardzkiego Parku Przemysłowego jest bezpośrednie połączenie z drogą krajową nr 10, poprzez nowo wybudowane rondo 15-ty południk, które umożliwia dojazd do terenów Parku Przemysłowego bez konieczności wjeżdżania do centrum miasta. W Stargardzie zbiega się 5 linii kolejowych, z czego najważniejsze to połączenia ze Szczecinem, Poznaniem i Gdańskiem. Stargardzki Park Przemysłowy jest usytuowany w sąsiedztwie torów szlakowych PKP, co daje duże możliwości logistyczne. Wykorzystanie transportu kolejowego z całą pewnością jest perspektywiczną alternatywą wartą wzięcia pod uwagę przy planowaniu nowej inwestycji.
Panorama 360
Panorama 360
Zainteresowany? Zadzwoń i dowiedz się więcej.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
tel. 91 834 90 88
sarl@sarl.pl